SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Djurgårdens IF Fäktförening
Fotboll

Djurgårdens IF Fäktförenings styrelse 2022:
Ordförande: Magnus Gustavsson, ordforande@diffencing.se

Vice Ordförande: Björn Fagerstedt, bjorn.fagerstedt@diffiencing.se

Kassör: Jakob Stymne, kassor@diffencing.se

Ledamöter:

David Mumm, david.mumm@diffencing.se 

Camilla Hall, camilla.hall@diffencing.se

Caroline Undall, caroline.undall@diffencing.se

Emma Sundberg, emma.sundberg@diffencing.se

Mats Svensson,  mats.svensson@diffencing.se

Nina Klose, nina.klose@diffencing.se

 
Instagram
Vi samarbetar med